Dekorasyon

Kullanışlı Oyun Parkı Beşikleri

Bebeklerin her halleri anne babasının gözetimi altındadır. Çünkü bebekler çevreye karşı korunaksız oldukları için bu ilgiye her zaman ihtiyaç duyarlar. Biz anne babalar onların her zaman daha sağlıklı büyümesini uykusunu oyununu vb. ihtiyaçlarını büyük bir özveri ile yerine getirmeye çalışırız. Çocukların küçükken en çok ihtiyaç duydukları şeyin başında uyku gelmektedir. Çocuğun uykusunu düzenli olarak alması onun mutlu bir bebek olmasına ve etrafına gülücükler dağıtmasına sebep olur. Uyuyamayan çocuklar genelde gün boyu huysuz olurlar. Bebeğimizin uykusunun sağlıklı ve kaliteli olması için uyku ortamının sakin ve rahat olması gerekir.

park besik - Kullanışlı Oyun Parkı Beşikleri

Bebek uyuduğu ortamı sevdiği zaman uykuya daha çabuk geçiş yapar. Siz de bebeğiniz için yatak veya beşik seçimi yaparken oldukça dikkatli olmalısınız. Bizler bebek ürünleri satışı yapan bir site olarak sizlere bu konuda farklı alternatifler sunmaktayız. Bunlardan en çok tercih edileni oyun parkı beşik ürünleridir. Son dönemlerde oldukça revaçta olan bu ürün bebeğinizin uykusunu daha sağlıklı almasını sağlar. Aynı zamanda bebeğiniz büyüdükçe hareketlerinde artış olacağı için seçeceğiniz yatağın etrafının korumalı olması olası kazaları önleyecektir. Oyun parkı beşiklerde bu yönden en ideal olanlarıdır. Oyun parkı beşikler etrafındaki koruma yönleri sayesinde bebeğinizin olası ani hareketlerini önleyecektir. Bu beşikler uyku için kullanılırken aynı zamanda oyun parkı özelliği sayesinde bebeğinizin eğlenmesi için oldukça müsait bir ortamdır.

Siz evde bir işle ilgilenirken bebeğiniz oyun parkının içinde oyuncakları ile eğlenceli vakitler geçirebilir. Üstelik bu beşik türü kendinde bulunan tekerlek özelliği sayesinde istenilen alana rahatça taşınabilir ve kullanımı hafiftir. Oldukça ergonomik olan bu yatakları bir eve misafirliğe gittiğinizde yanınızda götürebilir ve bebeğinizin yatak sorununu çözmüş olursunuz. Oldukça rahat katlanabilir özelliğe sahiptir. Bebeğiniz ilk aylarından ilerleyen yaşlarına kadar bu beşikte uyumaya devam edebilir. Bu beşiklerin bir özelliği de yatak bölümünün üst tarafa ayarlanabilecek aparatının bulunmasıdır. Yani beşik derin olduğu için bebeğimizi alıp koymada sorun yaşamamak için yatak bölümünü istediğimiz ölçüye yükseltebiliriz. Bu ürünü sitemizden oldukça uygun fiyata ve istediğiniz renk ve desen seçeneği ile satın alabilirsiniz.

Diğer yazımız olan Bebek Beşiği Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler hakkında bilgiler verilmektedir.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu