Annegram.com

Reklam

Tanıtım Yazısı

  1. Tanıtım yazısı ücreti 80 TL‘dir. Yazının reklam veren tarafından hazırlanıp iletilmesi gerekmektedir.
  2. Reklamveren tarafından hazırlanan tanıtım yazısı metinlerinde “Öneriyorum, tavsiye ediyorum” gibi site editörünün hitabetini içeren ifadeler yer almamalıdır. Metin sadece anahtar kelimeler üzerine hazırlanmamalı; kullanıcı odaklı, organik ve anlam bütünlüğüne sahip şekilde hazırlanmalıdır. Editör imla hatalarını düzeltmek ve anlatım bozukluklarını gidermek için metin üzerinde değişiklik yapma hakkına sahiptir.
  3. Tanıtım yazılarından en fazla 3 adet link çıkışı yapılabilir. Yazı yayına alındıktan sonra teknik hatalar haricinde düzenleme veya değiştirilme yapılamaz.
  4. Reklam görselleri ve ilgili tüm materyaller (jpg, gif, png, swf vb.) Annegram.com sunucusunda barındırılır.
  5. Banner alanları aksi belirtilmediği sürece 1 ay boyunca kesintisiz ve dönüşümsüz olarak reklamveren siteye tahsis edilir. Yayına başladıktan sonra banner görseli veya URL’i değiştirilemez.
  6. Annegram.com ticari faaliyetlerde bulunan, gelir elde etme odaklı bir oluşum değildir. Reklam karşılığı alınan ücretler web sitesinin yayın kalitesinin arttırılması ile ilgili giderleri karşılamak üzere kullanılır ve bağış kapsamında değerlendirilir.
  7. Bahis, kumar, alkol, yetişkinlere özel içerikli ve Türkiye Cumhuriyeti yasalarına aykırı sitelerle reklam çalışması yapılmamaktadır.
  8. Lütfen kural dışı kabul edilebilecek taleplerde bulunmayınız.

Bazı Referanslar

Reklam 1
Reklam 2
Reklam 3

Banner Reklam Seçenekleri

Sitemizde ki Reklam Alanlarını Görmek İçin Tıklayın

Reklam 4


İletişim

bilgi@annegram.com