Aşk & İlişkiler

Erkek İlişkiden Nasıl Soğutulur?

”Kim ister ki bir erkeğin ilişkiden soğumasını?” diye sorduğunuzu duyar gibiyim. Bunu yalnızca çok sevilmekten dolayı  havalara girmiş ve karşı tarafı da üzmeden ilişkiyi bitirmeye çalışan yufka yürekli kızlar için yazacağım.

Kızlar öncelikle iyice oturup düşünmeniz, biraz merhametsiz olmanız ayrıca da bir adet erkeğe sahip olmanız gerekiyor. İlişki ilerliyor ilerliyor ve erkeğiniz üzerinize o kadar düşüyor ki aşırı ilgi manyağı oluyorsunuz;  sizin yerinize sağlığınızı düşünüyor, tek tek ilişkinizin günlerini sayıyor hatta bunun için hafta dönümlerinde bile kutlama yapıyor.  Eh siz de eşek değilsiniz ya ayıp olmasın diye çocuğun kalbini kırmıyor ama bir yandan da bu kadar iyi davrandığı için vicdan azabı çekiyorsunuz.  Böyle bir durumla karşı karşıya kaldığınızda mantıklı bir birey olarak düşünün, karşınızdakinin daha fazla sizin için eriyip bitmesine müsaade etmeyin ve onu üzmeden uygun taktiklerle kendinizden soğutmaya çalışın.

Taktiklerim en az 3 erkeği ilişkiden bezdirmiş olup bakanlık onaylıdır.

  1. Taktik: Ota Çöpe Trip Atmak

İlk başarda naif yürekli erkeğiniz sizi hep alttan alacaktır fakat zamanla ”Artık suyu çıktı!” diyerek sizi kafasına bile takmayacak ve üzülmeyecektir. Tıpkı bir doktorun ilk defa ölümle karşılaştığnda aşırı üzülüp zamanla ölüm olaylarına tepki vermemesi gibi düşünün.

  1. Taktik: Yakışıklı Olduğuna İnandırmak

Bakın az kurnaz olun eğer bir erkeği yakışıklı olduğuna ikna ederseniz başka kızları da hemen ağına düşürebileceğine kendini inandırır böylece özgüven patlaması yaşayarak her an sizi bırakabilir. Hem o sevgilisiz kalmamış olur hem de siz erkekten kurtulmuş olursunuz.

  1. Taktik: Her Kavgada Ayrılmak

Mesajda aşkım mı yazmadı? Ayrıl! İş yoğunluğundan telefona mı bakmadı? Ayrıl! Annesiyle konuşmak için seni beklemeye mi aldı? Ayrıl! Beyaz gül değil de kırmızı gül mü aldı? Ayrıl! Ama her ayrılıktan bir kaç saat sonra -zamanla süreleri arttırın- hemen özür mesajı atın ki bu onda bir rahatlık sağlasın ve her ayrılık sonrasında ”Ne de olsa geri dönecek.” gevşekliğine erişsin. İlişki uzadıkça erkeğiniz bu sürekli ayrıl-barış oyunundan sıkılacak ve en sonunda gerçekten ayrıldığınızda dengesizliğinizden dolayı sizden soğuyacak ve arkasına bile bakmadan çekip gidecektir.

Erkeği ilişkiden soğutmak bu kadar basit işte. Bu 3 taktiği uyguladığınız halde sizi bırakmayan erkeği kendinize koca yapın.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu