fbpx
Bebek

Bebekler İçin Örgü Yelek Modelleri

Özellikle bayanların tutkunu olduğu ve izleyici kitlesi yüksek olan sunucu Derya Baykal kadınları anlayan ve kadınların içindeki yetenekleri dışarıya çıkarmalarını sağlamakta olup ayrıca ev hanımlarının üretici hale gelmesi için uzun yıllardır çaba göstermektedir. Özellikle bebek örgü modellerinin en çok tercih edilen tasarımları içermekte olup dolayısı ile Derya Baykal programlarında milyonlarca kadına bebek örgü modelleri uygulamalı bir şekilde öğretmekte olup kadınları bilinçlendirerek üretici hale getirmektedir. Aynı zamanda bu üretmiş oldukları el emeği göz nuru ile yapmış oldukları örgülerin değerlendirilmesini sağlamaktadır.

Bebek örgü modelleri arasında özellikle örgüye yeni başlamak isteyenler için oldukça kolay bir örneği sizlerle paylaşarak bebeklerinize yelek doneleri bulundurmanıza olanak sağlamaktayız. Öncelikle ön kısımdan 40 ilmek atıp, 5 Sıra haraşo örerek kenarlarda 7 haraşo ortaya 26 düz ile birlikte 7 haraşo bırakıp modeli oluşturuyoruz. Ardından 28 ilmek haraşodan sonra modeli bitiriyoruz ve sonrasında 6 sıra haraşo örüp yakayı kesiyoruz. Omuz kısmı için 12 haraşo örüp 12’şer sıra omuzları örüyoruz. Ardından arka kısmın ilmeklerini atmaya başlayıp 12 omuz, 16 arka ile birlikte 12 omuz tekrar 40 ilmek atarak 6 sıra haraşo örüp ardından 7 haraşo, 26 düz ile birlikte 7 haraşo ile 12 sıra örüyoruz. Ardından sağ ve soldan 12’şer ilmek arttırılarak 13 sıra daha örülüp ardından en son 5 sıra kenar örülerek örneğimizi bitirmiş oluyoruz.

Derya Baykal örgü modellerini programlarında uygulamalı olduğu gibi anlatımlı bir şekilde tüm izleyicilerine sunarak izleyicinin beğenisini toplamaktadır.  Özellikle bebek örgü modelleri arasında şal, eldiven, şapka ile birlikte yelek örgü modelleri bayanlar tarafından büyük ilgi görmektedir. Bebeğinize el emeği göz nuru döktüğünüz birçok kıyafet hazırlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu