Moda

Model Ajansı nasıl çalışır?

Bella Ajans olarak bir çok reklam filmi,klip çekimi ve moda çekimleri için yerli ve yabancı model ajansı temini yapmaktayız. Firma sahipleri ile olan ilişkileri geliştirmek, tutum ve davranışları iyi analiz edebilmek, öncelikli hedefimizdir. Firma büyüklüğü orta ölçekli veya büyük bir firma da olsa prensip olarak inancımız ve işleyişimiz aynıdır. Firmanın başlıca;

  • Styling Oluşturma
  • Makyöz Temini
  • Fotoğrafçı Temini
  • Outdoor çekimler için yer ve mekan ayarlama
  • Yerli ve yabancı model arama
  • Ulaşım hizmetlerini sağlamaktayız.

Katalog çekimi profesyonel ekip ve iyi bir tecrübe gerektirir.. Kadrajdan ışığa,ışıktan modellemeye profesyonel detay istemektedir. Bu yüzden detaylı olarak görüşüp ihtiyacınız olan çekimi planlayabiliriz. Reklam fotoğrafı ile ürün fotoğrafı birbirinden konsept ve içerik olarak ayrı düşmektedir. 10 Yıllık Profesyonel ekibimiz talebinize uygun katalog projesinde size yardımcı olmaktadır.

Tv, dizi , reklam ve filmlerde seyrettiğiniz sevimli miniklerden tutun da 50 yaşındaki bay , bayan , bir çok reklam , dizi film oyuncusu , 15 senenin tecrübesiyle Bella Ajansa aittir.

Katalog çekimi olarak, yerli ve yabancı manken temini, tekstil çekimi, ürün çekimi, still life çekimler başta olmak üzere dilerseniz internet siteniz  için çekimler gibi hizmetlerimizle de ekonomik ve uygun fiyatlar sunmaktayız.  Siz de model ajansı seçiminde mutlaka bizim gibi tecrübeli firmaları seçmenizi önermekteyiz.

model ajansi - Model Ajansı nasıl çalışır?

Bebek Model&Cast Ajansı

Bella Ajans olarak; Bebek model ajansı olarak önemli projelerde etkili başarılar ile iyi bir yer edindik.

Bir çok bebek giyim markalarının model olarak ajanslardan temin ettikleri bebekler ile ürün tanıtımları, defileler ve reklam çekimleri gerçekleştirilmektedir. Bella Ajansta internet sayfamızda yer verdiğimiz başvuru formu ile uygun adayların başvurularını titizlikle incelemekteyiz. Aileler bebeklerinin bu sektörde yer almaları için başvuru formlarını doldurarak çeşitli projelerde bebeklerinin yer almalarını sağlıyorlar. Siz de bebeğinizin bu işe uygun olduğunu düşünüyorsanız hiç vakit kaybetmeden gelin görüşelim. Bebeğinizin fotoğraf çekimlerini yaparak önemli bir fırsat kazanabilirsiniz.

Televizyon ve medya dünyasında yer alarak ekranlarda popüler ve ünlü olmak isteyen kişiler bu maceraya cast ajanslarından cast ajanslarından başlamaktadırlar. Cast ajansları içerisinde yer alan fotomodel manken ajans departmanı, oldukça etkili ve değişken bir yapıya sahiptir. Profesyonel yaşamına fotomodel olarak devam etmek isteyen bazı kişiler, fotomodel ajanslarına bizzat başvuru yapabileceklerdir.

Bu yüzden fiziğinize güvenmiyorsanız hayal kırıklığı yaşamamak için fotomodel ajanslarına başvuru yapmamanız yararınıza olacaktır. Çünkü model ajanslarında en önemlisi boy-kg-beden ve görselliktir. Fotomodel ajanslarının, en çok dikkat ettiği ikinci husus ise gençlerle çalışmaktır. Eğer 30 yaş üzeri iseniz model ajanslarına başvurmanızı tavsiye etmiyoruz.      

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu