fbpx
Moda

Orijinal Tester Parfüm Nereden Temin Edilebilir?

Orijinal parfümleri çok kişi kullanmak istemesine rağmen, gelir durumları bu isteklerini karşılayabilmek için yeterli değildir. Ancak gelir durumu kısıtı olan kişiler, aynı parfümü tester olarak daha elverişli fiyatlarla alabilir ve kullanabilirler. Tester parfüm sektörünün doğmasına alım gücü kısıtlı olan ve parfüm kullanma alışkanlığı bulunan kesim neden olmuştur.

Web sitelerinin çoğu, ‘tester’ adı altında sahte parfümlerin satışını yapmaktadır. O nedenle parfüm alacağınız internet sitesini iyice araştırmalısınız.

Tester Parfümlerin Özellikleri Nedir?

Orijinal tester parfümlerin şişelerinin üzerinde, bandrol ve barkodları vardır. Tester parfümlerin şişeleri, orijinal parfümlerin ambalajlarına göre daha sade olacaktır. Tester parfüm kutuları üzerinde not for sale, tester, demoware, testeur, demonstrasyon testeur, yazıları bulunmaktadır. Tester şişelerinin üzerinde ‘tester’ olduğunu belirten yazıyı göreceksiniz.

Deneme amaçlı olan bu ürünler, orijinal parfümlerin bire-bir aynı içeriğindedir. Yani deneme amaçlı olan bu ürünler, raflarda yer alan orijinal ürünlerden daha fazla yoğun değildir. Tester parfümlerin daha kalıcı olduğu, esansının daha yoğun olduğu gibi söylemler duymuşsunuzdur. Bunlar yanlış bilgilerdir. Üretici firmalar tester üretimleri için ayrı bir formülasyon kullanmaz. Çünkü içindeki bileşimlerin oranlarının değişmesi demek, başka bir kokunun ortaya çıkmasını sağlar, yani orijinal kokudan sapma gösterir.

Tester parfümlerin kullanıcılar açısından en önemli tarafı şudur: Tester parfüm ile kokuyu denersiniz, cildinize uygun olan parfümü kolaylıkla bulabilirsiniz. Kokuyu denemeden koku hakkında herhangi bir fikriniz oluşamaz.

Sahte Olan Parfümlere Dikkat Edin

Parfüm üreten firmalar, ürünlerin denenmesi için parfüm satışını yapan firmalara belirli sayıda tester yani ‘deneme amaçlı ürün’ gönderirler. Deneme ürünü markalara bağlı olarak değişmekle birlikte genelde 12 adet parfüm için 1 adet tester ürünü gönderimi şeklindedir. Mağazalara gelen bu tester parfümlerin çok büyük bir kısmı kullanım fazlası olan parfümlerdir. Zaten parfüm alacak kişinin aynı anda çok fazla parfümü denemesi mümkün değildir, çünkü denemeler esnasında kokular karışacaktır.

Piyasada satışa sunulan tester, replika, outlet ürünlerin bir çoğu sahtedir. Sahte ürünler riskli ürünlerdir. Ürünlerin güvenilir olması için; üreticisinin belli olması, Sağlık Bakanlığı’nın denetimine tabii ve yasal izinlerinin alınmış olması gerekmektedir. Dolayısıyla sahte ürünlerin birçoğunun içeriğini bilemezsiniz, o ürünü cildinize sıktığınızda cilt üzerinde tahriş ve farklı problemlere veya solunum sıkıntıları yaşamanıza neden olabilirsiniz. Parfüm alırken alerji testini çok basit yolla kendiniz de yapabilirsiniz. Parfümü iç bilek kısmına sıkınız, birkaç dakika bekleyiniz. Herhangi bir kaşıntı, kızarma yoksa bu durum parfümün alerjik etkisinin olmadığı anlamına gelmektedir. Eğer alerjik problemler oluştu ise, kesinlikle almayınız. Problem yaşadığınızda ise ürünü üreten kişiyi bulamayacağınızdan, sahte parfümlerde şikâyet edebileceğiniz bir kişiyi de bulamayacaksınız. Parfüm alırken mutlaka adı duyulan parfümleri satın alınız. Markalı parfümlerin bütün alerjik testleri yapılmıştır ve raporları vardır.

Orijinal Tester Parfümler: Parfummekani.com’da

Eğer sizde orjinal tester parfümü arıyor ve nereden alacağınızı bilmiyorsanız sizi parfummekani.com ‘la tanıştırayım. Parfummekani.com parfüm sektöründe Türkiye’nin en eski ve en köklü firmalarından biri olup. Tek orjinal testerları satan internet sitesidir.Sitede bir çok markanın orjinal tester ürünlerini çok uygun fiyata bulabilirsiniz. https://www.parfummekani.com/ adresine girip hemen alışverişe başlayabilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Göz Atın
Kapalı
Başa dön tuşu