Aşk & İlişkiler

Sevgilim Eski Sevgilisini Unuttu Mu?

Biz hanımların ne kadar anlaşılması zor olduğu ağızlarda dönüp dolaşır; ama birisi de demiyor ki erkeklerdir asıl anlaşılmayan. Evet, bayanlar bugün de normalde anlaşılması güç olabilen, ancak bazı belirtileri bulunan bir konudan söz etmek istiyorum:

Sevgilinizin ya da eşlerinizin eski sevgililerini unutup unutamadığını öğrenmek birçoğumuzun yaşamda direkt olarak cevabını bilmemizi istediği sorulardan biridir. Bu yüzden ilk olarak içinde bulunduğunuz ilişkiyi iyi tanımlayabilmek gerekiyor. Oldukça tutkulu ve istekli başlanmış ve her şey güzel gitmekteyse, bu ilişkinizi tehlikeye sokabilecek bir soru olma ihtimali vardır. Onun için bu safhada hemen gidip sormaya kalkmayın, aslında hiçbir zaman direkt olarak sormayın. Düzgün cevaplar alamayabilir ya da aldığınız cevaplara güvenmeyebilirsiniz; ama eşinizin önceki ilişkilerinde nasıl biri olduğunu bilmenin veya görmenin, yeni başlamış bir ilişkiyseniz bunun oldukça yararı olduğunu belirtmeden geçemeyeceğim.

Peki, nedir bu belirti? İşte sizler için derlediğim birkaç ipucu:

1-) Evinde ya da üzerinde taşıdığı küçük eşyalar her zaman tehlikedir. Eğer partnerinizin eski sevgilisinden kalmış küçük hatıralardan kurtulamadıysa bu durum tehlikedir. Eşinize hemen sormayın konuşma esnasında üzerinde ya da evinde bulunan eşyaların varsa hikayelerini sorun örneğin ” Cenk lafı açılmışken bu küçük heykeli çok beğendim, nereden aldım dedin bunu?” gibi sorular sizi çok şüpheci göstermez. Cevaplar kaçamak veriliyorsa şüphelenin, çekinmeden ve rahat ise endişe duymamıza gerek yoktur.

2-) Sevgiliniz, önceki sevgilisini yeni bir erkek arkadaş ile gördüğünde ve bunu çok açık bir şekilde üzüntü duyarak belli ediyorsa konuşulacak hiçbir şey yok demektir arkadaşlar.

3-) Sevgilinize biraz stalk yapmanızda zarar yok. Bakın bir hangi hesapları takip etmekte. Özellikle bakmanız gereken kişileri biliyorsunuzdur zaten. Sevgiliniz hala önceki sevgilisinin sosyal medya hesaplarını takipteyse biraz bunu düşünmenizde fayda var derim. Bunu sevgilinizle de konuşabilirsiniz ve bu durumdan rahatsız olduğunuzu söylemenizden bir zarar geleceğini zannetmiyorum.

4-) Kıyaslamak oldukça tehlikelidir. Hem sizin gururunuzu kırılma ihtimali var, hem kıyaslama olumlu olsa bile hala aklında sürekli olarak karşılaştırma yapıyor olması unutamadığı anlamına gelebilir. Bu durumlarda biraz çekilip düşünmenizi tavsiye ediyorum; çünkü dediğim gibi karşılaştırmanın iyi veya kötü bir tarafı yok. Karşılaştırma kesinlikle tehlikelidir!

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu