fbpx
Güzellik

Yılın Trendi Elmas

Mücevherat sektörünün oldukça hareketli olduğu bugünlerde elmas takılar daha da ön plana çıkmaya devam ediyor.

Bu sektörde lider konumda yer alan marka özel kesim ve özel tasarım elmas takılar ile mücevherat dünyasına farklı bir hava katıyor. Hanımların zevkine uygun, enerjik ve şık tasarımlar farklı ürün seçenekleri ile modern çizgileri bir arada bana duruyor. Markanın özellikle elmas ürünleri kadın ruhuna modern bir şekilde hitap ediyor. Yakın zamana ait  ve mücevher modasına yön veren estetik tasarımlar yenilikçi çizgileri ile göz doldurmaya devam ediyor.

ELE03268 002 - Yılın Trendi Elmas

Şık Elmas Koleksiyonları

Elmas yüzük modelleri geometrik şekiller ile son dönem pırlanta trendlerine damga vuruyor. En gözde modeller ile muhteşem tasarımlar sizlerin beğenisine sunuluyor. Keskin hatlarla hazırlanmış ürünler hanımlara güçlü ve estetik yönden muhteşem bir görünüm katıyor. Elmas setler bir yandan gözleri büyülerken bir yandan da hanımların şıklığını tamamlayan en önemli unsurlar oluyor. Firma verdiği ilanlarla ışıklarını taçlandırmak isteyen hanımları mağazalarına  gelmeye ve internet sitesine giriş yapmaya davet ediyor.

storks elmas yuzukler ELR04809 005 1548827909 1 - Yılın Trendi Elmas

Özel Tasarım Elmas Kolyeler

Ülkemizin lider mücevherat markalarından biri olan firma her sezona ait yeni bir koleksiyon oluşturarak sürekli trendlere yön veriyor. Özel olarak kesilerek şekil verilen elmas kolye  modelleri, elmas takı setlerinin  en göz alıcı ve en önemli parçası olarak dikkat çekiyor. Zarif ve uyumlu modeller ile elmasın birçok muhteşem özelliği  farklı bir görünüm ile açık fark yaratıyor.

ELN03628 001 - Yılın Trendi Elmas

Anneler Günü’nde ve Dünya Kadınlar Günü’nde firma tarafından gerçekleştirilen kampanyalar ile özel kesim elmaslardan oluşan elmas küpe modelleri ve daha birçok mücevher. kendini eşsiz hissetmek isteyen kadınların vazgeçilmez tercihi oluyor. Kadın ruhundan anlayan, bunu takı ve mücevherler ile yansıtan firma, her zaman müşterilerini nasıl memnun edeceğini biliyor. 

ENK01765 002 1 - Yılın Trendi Elmas

Firma ülkemizde açtığı çok sayıda mağazanın yanı sıra Avrupa ülkelerinde de büyük şehirlerde ve başkentlerde mağazalar açmaya devam ediyor. Siz de firmanın sağlamış olduğu kampanyalardan faydalanarak mücevher tutkunuzu ön plana çıkarmak istiyorsanız; elmas modellerini daha yakından incelemek için firmanın mağazalarını veya internet sitesi adresini ziyaret edebilirsiniz.

ELE03268 002 1 - Yılın Trendi Elmas
Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu