fbpx
Çocuk

Öğrenme Kulesi Nedir?

Anne-baba olan çiftler, bebeklerinin ve çocuklarının en iyisine sahip olmasını isterler. Aynı zamanda da doğru ve bilinçli şekilde öğrenerek büyümeleri de onlar için önemlidir. Bebeklik döneminden, lavabodaki musluğa yetişene kadar birbirinden orijinal tasarımlara sahip ürünlerle yanınızdayız. Yatak odası dekorlarından öğrenme kulesine kadar birçok çeşit ürünle bebeklerinizi mutlu edebilirsiniz.

Öğrenme Kulesi

Bebeğiniz büyüyüp, ayaklanmaya başlayınca, meraklı soruları ve istekleri de artacaktır. Özellikle anneler, mutfakta iş yaparken, çocukları pek rahat vermezler. Burada devreye montessori öğrenme kulesi giriyor. Bu kule mantık olarak merdiven işlevi görse de hem mama taburesi hem de çalışma masası işlevi de görüyor.

 Siz tezgahta veya masada işinizi yaparken çocuğunuz montessori öğrenme kulesi ile yanınızda durabilir. Böylece siz rahatlıkla işinizi yaparken ona da uğraşacağı basit işler verirsiniz.

Çocuğunuzun elini yüzünü yıkama alışkanlığı kazanmasında da montessori öğrenme kulesi oldukça etkili ve yararlıdır. İlk zamanlar siz yanında durarak el ve yüz yıkama, musluk açma-kapamayı öğrettikten sonra, kendi işini yapmasını isteyebilirsiniz.

mont3 768x1024 - Öğrenme Kulesi Nedir?

Öğrenme Kulesinin Özellikleri

1. sınıf 18 mm kavak ve MDF üretilen montessori öğrenme kulesi çocuğunuzun güvenle yürüyebileceği yaştan itibaren kullanabilirsiniz. Kulenin yüksekliği 90 cm, genişliği 40 cm, taşıma kapasitesi de 80 kg’dır.

Kulenin alt tablası geniş olduğu için kolay kolay devrilmez. Ayrıca çocuğunuz basamaktayken arka metal çıtayı taktığınızda geriye doğru düşmesini önlemiş olursunuz.

Mama taburesi özelliği de bulunduğundan ayrıca bir mama sandalyesi almaktan kurtuluyorsunuz. Çocuğunuz sizinle birlikte yemek yemeyi öğrenecektir.

Kuleyi yere yatırdığınızda çocuğunuz için işlevsel bir çalışma ve oyun masası olacaktır. İster yanında durarak ister siz işinizi yaparken göz ucuyla kontrol ederek çalışmasını izleyebilirsiniz.

Öğrenme Kulesini Nasıl Alabilirsiniz?

Öncelikli olarak aşırı ilgi yoğunluğundan dolayı ürünü 5-7 gün içinde teslim edebiliyoruz. Ürünü tanımak veya sipariş vermek istiyorsanız www.atolyeavangart.com web adresimizi ziyaret edebilirsiniz. Sitemizde öğrenme kulesinin yanı sıra anı küpleri, ahşap masa-sandalyeler, isim panoları, ahşap dinozor seti gibi ürünlerimiz de bulunuyor.

Beğendiğiniz ürünü güvenli bir şekilde satın alabilirsiniz. Sitemize ücretsiz üye olduktan sonra satın almak istediğiniz ürünü seçiyorsunuz. Seçtiğiniz ürün “sepetim” bölümüne aktarılıyor. Buradan güvenli şekilde kredi kartı veya havale işlemiyle ödemeyi yapabiliyorsunuz.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu