fbpx
Dekorasyon

Kullanımı Pratik Dikey Şarjlı Süpürge

Son dönemin en gözde elektrikli ev temizlik ürünlerine baktığınızda dikey şarjlı süpürge tavsiye edenler gözünüze çarpacaktır. Herkes evinin temiz ve düzenli olmasını ister. Lakin özellikle çalışan kişiler temizlik için yeterli zaman bulamamaktan şikayetçi. Bu durumda pratik ev aletleri hayat kurtarır. Evinizi her gün 5 veya 10 dakika süpürmek istiyorsanız hafif ve kompakt tasarıma sahip dikey şarjlı süpürge modellerini incelemekte fayda var.

GGp4Gv - Kullanımı Pratik Dikey Şarjlı Süpürge

Dikey Şarjlı Süpürge Tavsiye Edenler Arzum Markasını Öneriyor

Ağır ve zor taşınan eski tip elektrikli süpürgeleri kaldırabilir ve en iyi dikey şarjlı süpürge modelleri ile pratik temizlik rahatlığının keyfini çıkarabilirsiniz. Dikey elektrikli süpürge kullananlar seçim yaparken pratik kullanımın ve yüksek performansın ne kadar önemli olduğunu bilirler. Peki ilk kez ne kullanacaklar veya hangi süpürgeyi alacağına karar veremeyenler ne yapacak?

Arzum dikey süpürgeler, şık tasarımı ve ergonomik kullanımı ile ev süpürme işlemini çok daha kolay kılıyor! Ev aletleri konusuda uzun yıllardır Türkiye’nin önde gelen markalarından biri olan firma; kaliteli, zarif ve sofistike tasarımlarıyla da ilgimizi çekti. Dikey şarjlı süpürge tavsiye edenler, görünümü ve işlevsel özellikleriyle öne çıkan kompakt tasarımlı Arzum süpürgeleri öneriyor. Kullanımı kolay bu cihazlara yakından göz atalım.

yjApjM - Kullanımı Pratik Dikey Şarjlı Süpürge

Dikey Şarjlı/ Elektrikli Süpürgeler Nasıl Kullanılır?

Artırılmış hareket kabiliyeti sayesinde Arzum dikey süpürge modelleri, temizlenmesi en zor alanlara erişim sağlar. İsterseniz süpürge gövdesindeki bir düğmeye basarak ana gövdeyi el tipi elektrikli süpürge olarak da kullanabilirsiniz. Bu şekilde radyatör boşluklarını, perdeleri veya köşe açılarını kolayca temizleyebilirsiniz. Şarjlı bir elektrikli süpürgenin yanında bulunan dar bir fırça yardımıyla derin ve pratik temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Süpürgeyi sert zeminlerde kullanmak istediğinizde, yüksek performanslı aparatları ve turbo temizleme özelliği sunan yumuşak fırça aparatını kullanabilirsiniz. Ürün; halıdaki saç tellerinden, hayvan tüyleri ve minik ip parçalarına kadar en sert kirleri çıkarmak için yeterli performansı sunuyor. Yarım litrelik toz haznesi kapasitesine sahip olan süpürgeler, toz haznesinin çıkarılması kolay tasarımı ve geniş iç hacmiyle uzun süreli çekim sağlamakta. İstenilen uzunlukta ayarlanabilen süpürge borusu ve kolay hareket kabiliyeti vadeden ergonomik tutma sapı, zorlayıcı bel hareketlerinin önüne geçiyor.

Arzum dikey şarjlı süpürgeleri link aracılığıyla inceleyebilirsiniz:

https://www.arzum.com.tr/dikey-sarjli-supurge

3g1lgj - Kullanımı Pratik Dikey Şarjlı Süpürge

Şarjlı Süpürgenizin Temizliğine Özen Gösterin

Evinizin temizliği için öncelikle süpürgenin temizliğine önem vermeniz gerekir. Arzum bu konuda da kullanıcılara destek olacak tasarımlar sunmuş. Dikey süpürgelerin bir başka özelliği de temizliğinin kolay olması. Pratik temizlik sunan minimal tasarımlı dikey süpürgenin toz kutusu ve filtresi hızlıca temizleniyor. Toz torbasını kolayca boşaltabilir veya isterseniz yıkayabilirsiniz. Cihaz üzerindeki tek bir düğmeyle ayrılabilen toz haznesini sudan geçirip çalkalamak yeterli. Metal siklon filtrelerin ve toz torbasındaki MIF filtrenin çıkarılması da çok basit. Temizlemeye ekstra dikkat ediyorsanız, yıkanabilir filtreli şarjlı Arzum süpürgelerini de incleyemenizde fayda var.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu