Bebek

Japon Takvimi Hesaplama Nasıl Yapılır?

Bir bebeğe sahip olmayı isteyen evli çiftler henüz hamilelik haberini bile almadan bebeğin cinsiyeti hakkında heyecanlanmaya başlıyorlar. Bu merak anne ve baba ile kalmıyor tüm aile fertlerini kapsıyor. Daha bebek kelimesi duyulduğu andan itibaren duyulmaya başlayan bu büyük heyecan ile ebeveynler bebeğin cinsiyetini öğrenmek için daha fazla bekleyemiyorlar. Bu durum da ebeveynleri bebek cinsiyeti tahmin eden araçlara yönlendiriyor. Bu yazımızda sizlerle bu araçlardan en popülerlerinden bir tanesi olan Japon Takvimini anlatacağız.

Japon Takvimi Nedir?

Yöntem ismini kullanıldığı ülke olan Japonya’ dan almıştır. Yöntemin Rus ve Çin Takvimlerinden tek farkı hesaplamada baz alınan bilgilerdir. Bu yöntemde anne ve babanın doğduğu ay ve annenin son adet geçirdiği ay baz alınarak bir hesaplama yapılıyor. Bu hesaplamanın sonucunda da bebeğin cinsiyeti tahmin ediliyor. Ancak bu tip yöntemleri kullanarak kesin bir sonuç elde edilememektedir. Bir bebeğin doğup cinsiyetini belirleyen çok fazla sayıda değişken bulunmaktadır ve bu bilgiyi kesin olarak ancak hamileliğin 4. ayına ulaştıktan sonra öğrenebilirsiniz.Japon Takvimi gibi yöntemleri kullanarak elde edebileceğiniz bilgiler ancak tahmin olacaktır.

Japon Takvimi Kullanılarak Bebeğin Cinsiyetini Hesaplama

Bu yöntemle iki farklı şekilde sonuç elde etmeniz mümkün. Eğer kendiniz manuel olarak yapmak istiyorsanız iki farklı tablodan yararlanmanız ve oldukça karmaşık işlemleri yapmanız gerekiyor. Ancak sizi tüm bu zahmetli işten kurtarıyoruz. Japon Takvimi hesaplama site içerisinde yer alan hesaplama aracını kullanarak sadece tek bir tıklama ile istediğiniz sonuca ulaşabilirsiniz. İstenen bilgileri tam ve eksiksiz bir şekilde araç üzerinde girdikten sonra hesapla tuşuna basmanız yeterli olacaktır. Araç tüm işlemleri ve hesaplamaları sizin için hızlıca gerçekleştirecektir. Bu araç sayesinde bebeğinizin cinsiyetini hızlı bir şekilde öğrenebilirsiniz. Yaşayacağınız herhangi bir problemde site içerisinde yer alan rehber videolarından da faydalanabilirsiniz. Video içerisinde adım adım neleri yapmanız gerektiği detaylı bir biçimde site yetkilileri tarafından anlatılmıştır. Aklınıza takılan herhangi bir soruyu da sitede yer alan yorumlar bölümünden rahatlıkla sorabilirsiniz. Site yetkilileri olabildiğince hızlı bir şekilde size seve seve yardımcı olacaklardır.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu