fbpx
Ürün İnceleme

Hisar’dan Yepyeni Modeller

151400971x1231 assos7parca jpg 1 237x300 - Hisar'dan Yepyeni Modeller

Kaliteli sofraların zarif dokunuşlar ile hazırlanmasına imkân veren Hisar’dan yepyeni modeller sayesinde çok daha estetik ve lezzetli sofralar kurabilirsiniz. Gerek günlük kullanımda kendiniz için gerekse özel misafirlerinizi en iyi şekilde ağırlamak için tercih edeceğiniz balık setleri ya da özel yemek takımları sayesinde özenli ve kullanışlı sofralara sahip olabilirsiniz.

Balık Lezzetini Önemseyenler İçin

dHxdDbvtag0b1ehR 221x300 - Hisar'dan Yepyeni Modeller

Balıkların özellikle yaz aylarında, hafif tatları için tercih edilmesi balık yemeyi bu aylarda daha fazla öne çıkarmaktadır. Balıkların kolay ve tatlarının en iyi şekilde alınması için ise Hisar tarafından sunulan özel balık setleri modellerini tercih edebilirsiniz. 12 ve 18 parçadan oluşan balık setleri, hem kalabalık sofralara yeterli oluyor hem de farklı türdeki balıkların yenilmesini daha kolay bir hale getiriyor. Bu sayede, balıkların lezzetini almak daha olanaklı hale gelirken, balıklar için sorun olabilen ayıklama ya da parçalama gibi işlemler de kolaylıkla halledilebiliyor.

Bunun yanında sadece balıktan oluşan sofralar için değil, birbirinden özel tariflerinizi uyguladığınız sofralarınız için de 24 parça çatal kaşık bıçak seti tercihlerinden yararlanabilirsiniz. Bu sayede yemeklerinize zarif bir şekilde eşlik edecek özel yemek araçlarını kullanabilir ve hepsinden önemlisi, özellikle misafir ağırlama sırasında davetlilerinizin sofradan çok daha memnun olarak kalkmasına neden olabilirsiniz. Farklı tasarımlarda ve özel indirimler ile sunulan yeni modeller, sofranıza çok daha fazla şıklık ve hoş görünüm katacak!

imagebuffer 2 753x1024 - Hisar'dan Yepyeni Modeller

Yemek Takımlarında Modern Dokunuşlar

Hisar tarafından sunulan yeni 12 kişilik yemek takımları ailelerin ve kalabalık olan davetlerin en büyük yardımcısı olarak öne çıkıyorlar. Zarif ve kullanışlı tasarımları ile birlikte farklı türdeki yemeklerinizi en rahat şekilde yiyebilmenize olanak tanıyan yemek takımları sadece 12 kişilik olarak değil, daha az kabalık aileler ya da kullanımlar için 6’lı olarak da yeni modelleri ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Porselenden bone china ürünlere kadar geniş bir yelpazede sunulan yeni modellerde, günümüz estetik algısının zarifliği ve çizgileri yansıtılmıştır. Farklı desenlerde ve tasarımlarda sunulan yemek takımları, böylelikle her türlü yemek ya da yanında içilen içecekler, soslar ya da baharatlar için kullanım kolaylığı sağlıyorlar.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu