fbpx
Güzellik

En Çok Tercih Edilen Tektaş Modelleri

Tektaş pırlanta günümüzde evlilik yüzüğü olarak kullanılan trend aksesuarlardan biridir. Özellikle ışıltıyı sevenler için vazgeçilmezdir. Tektaş yüzüklerin kullanımları seçimler doğrultusunda olup en çok tercih edilenler başında prenses, baget, klasik ve yuvarlak kesimler şeklindedir. Özellikle baget model diğerlerine göre çok daha beğenilen ve tercih edilendir. Tektaş yüzükler kesimi ve modelleri ile her zaman şıklık ve zarafet adına tercih edilen parçadır. Görsellik payı da yüksek olduğundan en çok kullanılan takılar başında gelir.

emel ML0067810 1539933471 1 1024x1024 - En Çok Tercih Edilen Tektaş Modelleri

Baget Tektaş Yüzük Modelleri

Baget yüzük en çok tercih edilen tektaş modelleri arasındadır. Son derece modern kesimler olduğundan beğenilen tasarımlar arasında yer alır. Genelde evlilik tekliflerinde tercih edilir. Baget tektaşlar ışıltılı bir görüntüye sahip olması artısı ile günlük kullanımda da rahatlıkla tercih edilebilir. Baget kesimlerde diğer kesim türlerine nazaran farklılık olduğundan yansıma özelliği vardır ki bu da yüzüğe artı bir ışıltı katmaktadır.

emel 10 16 2117 1478588553 1024x1024 - En Çok Tercih Edilen Tektaş Modelleri

Tektaş yüzükler her tarza ya da stile göre çeşitlidir. Trend olan bir modeli ön planda olsa da herkesin kendine has moda anlayışı olduğundan en şık ve zarif haliyle kullanım sağlayan parçalardır. Kuşkusuz klasik kesim tektaş modeller asla modasını kaybetmeyenlerdir. Beştaşmodeller de gösterişi sevenler için iyi bir seçenektir. Ve genelde evlilik yıldönümleri, doğumgünleri ya da özel günler kapsamında tektaşlar sıklıkla tercih edilir. Tektaş modelleri itibari ile sadelikten ya da çok daha gösterişten yana olanlar için tasarlanır. Geriye kalan kadının seçimidir ve yüzüğü taşıyışıdır.

Prenses Tektaş Yüzük Modelleri

Prenses kesim tektaş modelleri aynı zamanda kare modeller olarak tanımlanabilir. Bu modeller modern kesimler olup günlük hayatta da çok rahat kullanılması en çok kullanılan modeller arasında yerini almayı başarmıştır. Bu kesimler oldukça yoğun bir ışıltıya sahiptirler.

emel ml 51578 1518183335 1 768x1024 - En Çok Tercih Edilen Tektaş Modelleri

Kadınları mutlu eden hediyeler arasında yer alan tektaşlar çeşitli tasarımlarla şık ve zarif görünürler. Kullanımlarda tamtur yüzüklerle tektaş kombini her zaman için harika bir görsellik yaratarak kadının parmaklarını ön plana çıkarmayı başarır. Bir başka model olan damla kesim tektaşlar da son zamanların trend parçası olmaya adaydır. Tektaş’ın uzunluğu sebebi ile parmaklar üzerindeki görüntüsü farklılık yaratmaktadır. Kusursuz bir pırlanta yüzük hangi model olursa olsun o yüzüğü taşımakla ilgilidir.

emel 10 26 2256 1483007151 1024x1024 - En Çok Tercih Edilen Tektaş Modelleri
Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu