Hamilelik

Hamilelikte Saç Dökülmesi İçin Neler Yapılabilir

Geçtiğimiz sene içerisinde saçlarım amansız ve nedensiz bir şekilde dökülmeye başlamıştı. Sabahları yataktan kalktığımda yastığımın üzerinde her gördüğüm saç teli beni kahrediyordu.

O güne kadar saçlarıma bir şey olacağı aklımın ucundan bile geçmemişti. Çünkü oldukça sık saçlara sahiptim. Ama uç bölgelerde dökülme nedeni ile açılmalar meydana gelince hemen bir şeyler yapmak zorunda olduğumu anladım.

Saç dökülmesi için hangi markayı kullandım?

Daha önce bu konuda en iyi çözüm olarak Bioxcin’in olduğunu biliyordum. B nedenle uygun bir fiyata sipariş ettikten sonra kullanmaya başladım. Kullandıktan bir hafta sonra artık saç dökülmesinden eser kalmamıştı. Doğrusu bu benim için çok sevindirici bir haberdi. Aslında çok kaybım olmuştu ama daha fazla dökülmeyeceğini bilmek beni mutlu ediyordu. Şimdi ise dökülen saçlarımın neredeyse tamamını geri kazandığımı söyleyebilirim.

Çünkü aylardır Bioxcin’i düzenli bir şekilde kullanıyorum. İçeriğindeki bitkisel formül sayesinde saç derim adeta yeniden canlandı ve gençliğimdeki gibi saçlarım çıkmaya başladı. Biliyorum inanması sizler için oldukça güç ama gerçekten Bioxcin saç bakımı ve saç dökülmesi konusunda uzman diyebilirim. Eğer sizde saç dökülmesi ile karşı karşıyaysanız hiç vakit geçirmeden Bioxcin kullanın derim. Farkı o zaman gözlerinizle göreceksiniz.

Daha Fazla Göster

Rabia KANATLI

Çeşitli eğitim kurumlarında uzun yıllar yetişkinlere ve çocuklara psikolojik danışmanlık yaptım ve bu süreçte çocukların gelişimleri, sosyal ortamda kazandıkları becerileri, karşılaştıkları problemleri ve çözüm bulma yöntemlerini yakından inceleyip ailelere ve çocuklara rehberlik yaptım. Şuan çocuk ve aile seminerleri vermeye de devam etmekteyim.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu