Güzellik

Farmasiye Üye Olmak İçin 3 Neden

Yaşadığımız çağda daha hesaplı ürünler temin etmek, kendi işinizi kurup emir altında çalışmamak bireyler adına oldukça çıkarlı olacaktır. İşte bu teminatları ayağınıza getiren Farmasiye üye olmak için üç neden sayabiliriz.

Uygun Fiyata Alışveriş

Farmasi üyelik ile karşınıza çıkacak fırsatlardan biri, firmanın piyasaya sunduğu ürünleri daha uygun fiyatla temin edecek olmanızdır. Farmasinin kozmetik ürünlerinde faydalanabileceğiniz yüzde otuz, Dr. Cevdet Tuna ürünlerinden faydalanabileceğiniz yüzde kırk indirim üyeliğinize tanımlanacaktır.

Üstelik Farmasi, bu indirim fırsatlarının yanı sıra, üyeliğinizin ilk ayında yüz seksen Türk lirası puan değerinde sipariş verirseniz hediye olarak bir adet Bianca EDP 50 mililitre parfüm veriyor. Hoş geldin hediyesi kampanyası adı altında verilen bu ürün ile Farmasi’ye üye olmak daha cazip hale geliyor.

Aynı şekilde üyeliğinizin ikinci ayında yapacağınız yüz seksen Türk lirası puan değerinde siparişle Farmasi, bir adet beş yüz mililitre sarımsaklı şampuan, bir adet Dr. Cevdet Tuna iki yüz elli mililitre at kestanesi iki yüz elli mililitre masaj kremi fırsatını sunuyor. Üyeliğinizin üçüncü ayında yine yüz seksen Türk lirası değerinde puan siparişinizde bir adet Reina EDP parfüm, bir adet Reina vücut losyonu kazanabiliyorsunuz. Üstelik bu Farmasi hoş geldin hediyeleri dışında, verdiğiniz sipariş değerine göre teşvik hediyeleri de kazanabilirsiniz.

Katalog İle Satış Yap: %30 %40 Para Kazan

farmasi nedir nasil kayit olabilirim - Farmasiye Üye Olmak İçin 3 Neden

Katalog fiyatları ile Farmasiye üye olmak için başvuran ve işlemini tamamlayan müşterilerin temin edeceği fiyatlar farklı olduğundan bu vesileyle belli bir kazanç sağlanabilir. Ürünleri geliş fiyatından, üyeliğinize tanımlanan indirimlerle temin edip, çevrenize bu ürünleri katalog fiyatından satabilirsiniz. Örneğin; kozmetik ürünlerdeki yüzde otuz, Dr. Cevdet Tuna ürünlerindeki yüzde kırk, Nutriplus yani gıda takviyesi ürünlerinden yüzde kırk, temizlik ürünlerinden yüzde otuz elde edeceğiniz indirim ile aynı oranlarda para kazanabilirsiniz.

Ekibini Kur Kariyer Yap

Farmasi para kazanma yöntemi ekip kurarak para kazanmaktır. Kendi ekibinizi yaptığı satıştan yüzde yirmi bire kadar prim alabilirsiniz. Üstelik verdiğiniz eğitimler doğrultusunda kendi ekibine kuran ve sizin ekibinizde bulunan bireylerden lider geliştirme primi kazanabilirsiniz. Müdür ve üstü bir kariyere sahip olmak, çabalarınız neticesinde yüksek gelirler elde etmek Farmasiye üye olmak için kuvvetli nedenlerden biridir.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu