Aşk & İlişkiler

Erkeklerin Çapkınlık Yaptığını Nasıl Anlarsınız?

Aldatılmak bir ilişkinin kabusudur, ister evli olunsun, ister nişanlı ve ya çıkma aşamasında iseniz bunu korkusunu her bayan yaşamakta ve çoğu kişinin başına gelmektedir. Her erkek çapkındır yada bir ara çapkınlı yapmıştır. Evliliklerin çoğu aldatma dan dolayı biter kısa evlilikler mutsuz evlilikler, biten nişanlamalar, mutlu bir aşk yaşayanlar bile erkeğin aldatmasın dolayı biter çoğu kadın da aldatıldığın farkında olmaz.

Eşine, nişanlısına, sevgilisine o kadar güvenmektedir ki aldatılmak aklına gelmez. Bir erkeğin kontrol edilmeye ihtiyacınız olsun mahzun gibi görünen birçok erkeğin aldatılmak hikayesi vardır. Yapılan araştırma sonucun da hemen hemen bütün erkeklerin aldattıklarında eşlerini aynı tavır, hareket ve değişimleri göstermektedir. Bunları öğrenip ona göre bir eşimizin çapkınlık yapıp yapmadığını öğrenelim.

1.Erkekte bir değişim olmaya başlamaktadır. Giyimine daha dikkat eder. Saçlarına özen gösterir. Değişik parfümler dener. Olmadığın da çok banyo yapar.

2.İşten geç gelir sürekli mesaiye kalmak zorundayım. Toplantı uzun sürecek, telefonları açmama. Yolda kaldım önemli işim çıktı gibi bahaneler söyler.

3.Cep telefonunu sizden saklar gizli konuşmaya başlar.

4.Evli kadınların çok yaşadığı çapkınlık yapan eşin eşine ve çocuklarına eskisi gibi ilgilenmemesi ve en önemli günlerini bile unutması verdiği sözleri tutamaması ve unutması.

5.İlişki durumları ise eşiyle daha az sevişir ve isteksiz olur daha az sarılır, yorgunum, hastayım gibi bahaneler üretmesi.

6.Çapkınlık yapan erkek panik atak olur. Sürekli korku ve heyecan içinde olur kendini ele vermekten korkar. Yüksek sesle konuşur bunu farkın da bile olmaz. En küçük bir olay da eşine ve ya çocuklarına kızabilmekte.

7.Eşinizin kıyafetlerini kontrol edin parfüm kokusu, makyaj kokusu, saç teli gibi bulacağınız kanıtlar olabilir.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu