Bebek

Bebek Nemlendiricilerinin Faydaları

Bir bebek nemlendiricisine yatırım yaparken karşılaşacağınız ilk faydalardan biri de, ısıtmanın neden olduğu kuru hava riskini azaltmasıdır. Merkezi ısıtma veya ısıtıcıya bağımlı olmanıza bakılmaksızın ısıtma açıkken, havanın önemli derecede kurumuş olduğunu göreceksiniz; bu durum solunum sorunlarının ötesine geçebilir, ayrıca kuru ve cilt pürüzsüzlüğüne ve daha fazlasına neden olabilir.

Nem havaya geri döndürüldüğünde, bebeğinizin boğaz ağrısı ya da tıkalı burnu yaşama riski azalır. Kuru havayla bu sorunların ortaya çıkması riski artar; bu da başta elinizin altında olan ekipmanı el altında tutmuş olsaydınız, elinizden gelen mutsuz bir bebeğin sizi engelleyebileceği anlamına gelir.

Bebe nemlendirici bebeğinizin nefes alma koşullarını iyileştirir ve düzgün nefes alabilen mutlu bir bebeğe sahip olduğunuzda daha iyi uyurlar. Her ebeveyn, bebeklerini uyutmaya teşvik etme yolları arar ve onlara birkaç saatlik kapalı göz verir. Bu cihaz, önemli bir fark yaratabilir, uykunuzu geliştirebilir ve size gözlerinizi kapatmanız ve haklı bir uykuyu yakalamanız için gereken zamanı size verebilir.

Bebeğinizde tıkalı bir burun varsa veya aşağı iniyorsa Soğukken, bu cihazın mukusun gevşemesine yardımcı olacağını, bu nedenle bebeğin en kısa sürede semptomları hafiflettiğini, ayrıca tekrar nefes almalarını sağladığını ve dolayısıyla uykuyu iyileştirmeye yardımcı olacağını göreceksiniz.

Bebek Nemlendiricilerinin Faydalari nedir 1024x682 - Bebek Nemlendiricilerinin Faydaları

Kış aylarında özellikle , Bebeğinizin kuru cildi olduğunu fark etmeniz nadir değildir, bu durum kaşıntıya neden olabilir ve yine kaşıntı uyku sorunlarına devam edebilir. Bebek nemlendiricisi yerleştirildiğinde kuru havaya nem eklenir; kuru cildi hafifletir ve cildin durumunu iyileştirir ve sizi mutlu ve sağlıklı bir bebekle ilerletir.

Son fayda, bir şey Birçok ebeveyn bebek nemlendiricisinin çok yumuşak bir çalışma sesi çıkardığını düşünmüyor. İlginç olan şu ki, bu gürültü, bebeklerin kolaylıkla uykuya dalmasına yardımcı olabilecek yatıştırıcı bir ses verebilir.

Bebek nemlendiricisi pek çok türde gelir, bu nedenle seçime göz atabilir ve hissettiğiniz birini bulabilirsiniz Bebeğinizin kreşinde en iyi çalışacak. Bir garanti ile birlikte geldiğinden emin olmayı unutma ve size ve çocuğunuzun ilerlemesine yönelik faydalar listesini verin.

Sonunda sıcak mı soğuk bir kurdele mi alıp alamayacağınıza karar vereceksiniz . Her ikisi de aynı faydaları sunar. Çok küçük bir bebekle çalışıyorsanız o zaman sıcak sis iyi, fakat bir yürümeye başlayan çocuk sahibi olursanız, çocuğunuzun kendisini sıcak bebek nemlendiricisinde yakabileceğinden endişe duyduğundan soğuk sancıyı düşünmek isteyebilirsiniz.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu