Bebek

Bebek Fotoğrafçısı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Bebek bekleyen ailelerin bu süreçte bazı hazırlıkları tamamlaması ve doğum sonrasında ekstra telaşa girmemesi gerek. Bu hazırlıklardan birisi de bebek fotoğrafçısı seçimi ve konseptlerin belirlenmesidir. Özellikle bireyin cinsiyeti belli olduktan sonra konsept seçimlerine ve görüşmelere başlanması gerekiyor. Sizler için bebek fotoğrafçısı seçiminde dikkat edilmesi gereken hususları aktarmaya çalıştık.

Bulunduğunuz Lokasyona Uygunluk!

İstanbul’da yaşayan bebek sahiplerinin gidip de Ankara’da çekim yapması çok mantıklı karşılanmaz. Eğer ciddi anlamda kaliteli olduğunu düşündüğünüz veya tanıdığınız var ise yapılabilir fakat henüz birkaç aylık yavruları sırf fotoğraf çektirmek için saatlerce yola sürüklemek doğru olmayacaktır. Bunun yerine bulunduğunuz lokasyona uygun hatta doğum fotoğrafı da istiyorsanız, gideceğiniz hastaneye yakın konumdaki bir stüdyo ile anlaşmanız daha makul olacaktır.

Oturduğu yer bakımından İstanbul’da bulunanların, özellikle Anadolu yakası için gitmesini tavsiye ettiğimiz yer BunnyBoo bebek stüdyosudur. Bunun sebeplerini ilerleyen başlıklarda aktaracağız.

Konsept Çeşitliliği

Fotoğraf çekimi öncesi kafanızda pek çok konsept belirmiş olabilir fakat bunu uzmanlara bıraktığınızda hiç aklınıza gelmeyen etkilerle de karşılaşabilirsiniz. Dikkat edilmesi gereken hususların başında bu çeşitlilik geliyor. Her stüdyonun yaptığı, artık bilindik sayılabilecek pozlar çok fazla etkili değildir ve sizi de memnun etmez. Onun yerine farklı tarzlara yoğunlaşmanız sizin için daha verimli olacaktır. Bazı stüdyolar, yukarıda belirttiğim BunnyBoo gibi, değişik konseptler yaratabiliyor. Örneğin Happy Box ile kare bir alanda 9 parçaya bölünmüş kutular içinde farklı pozlar ile keyifli bir görüntü ortaya çıkabiliyor.

Bebeğinizi Anlayacak Ekip!

Yenidoğan bebekler, hayata henüz yeni gözlerini açtığı için onları yönlendirmek çok sağlıklı olmamakta. Poz gereği sağa dönmesini sağlamak için saatler harcayabilirsiniz. Fakat bunu uzman bir ekip, tecrübeli bir ekip yaparsa rahatlıkla halledebilir. Özellikle hali hazırda çocuğu olan, bebeği olan fotoğrafçılar karşı taraftaki bireyleri anlayabildikleri için daha hızlı çözüm üretebilir hatta bebeğinizin de keyif almasını sağlayabilir. Bu hususta yenidoğanlar ile iletişim yeteneği güçlü ekipler ile çalışmanız zaman ve kalite açısından önemlidir.

Uygun Fiyat Yüksek Kalite

Fiyat / performans çalışmaları her zaman en iyisini sunar. Verebileceğiniz bütçeye göre en uygun çözümleri getirecek olan bu fiyatlandırma politikasını BunnyBoo’da rahatlıkla bulabilirsiniz. Taleplerinizi dinledikten sonra oluşturulacak konseptler ve zaman konusunda bir fiyat çıkartılarak sizlere iletilir. Bu zaman diliminde hali hazırda çok fazla masrafınız varken bir de bebek fotoğrafçısı için bu kadar masrafa girmeniz engellenir.

Bebek Stüdyolarında Ne Gibi Hizmetler Bulunuyor?

İçeriğimizde genel olarak üstünde durduğumuz www.bunnyboo.com.tr adresinde aşağıdaki hizmetlerden faydalanabilirsiniz:

  • Bebek (Yenidoğan) Fotoğrafçılığı
  • Yenidoğan Fotoğraf Albümü
  • Hamile Fotoğraf Albümü
  • Ay Ay Bebek Çekimleri
  • Hamile Fotoğraf Çekimi
  • Bebek Stüdyosu (İç Mekan Çekimi)
  • 1 Yaş Fotoğraf Albümü
  • Yenidoğan Fotoğraf Çekimi
  • 1 Yaş Fotoğraf Çekimi
  • Bebek Dış Mekan Çekimi

Yukarıda yer alan URL’yi açtıktan sonra iletişim bölümünden işletmeye ulaşabilir, ayrıca siteden referans çalışmalarını ve Instagram üzerinden paylaşılan gönderileri de rahatlıkla inceleyebilirsiniz.

Hamile fotoğraf albümü ve çekimi konusunda da yardımcı olan işletme, doğum öncesinde 9 aylık periyotta yaşadıklarınızı ölümsüzleştirerek hamile fotoğraf albümü şeklinde sizlere iletebilmektedir.

Daha Fazla Göster

Annegram.com

Annelerin,anne bebek hakkındar herşeyi bulabileceği lider anne bebek plartfomu annegram.com.

İlgini Çekebilir

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu